Posted: Eyl 2, 2020

KIBRIS TMT MÜCAHİTLER DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARINDAN SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET

Kıbrıs Türk Mukavemet Teşkilat Mücahitler Derneği Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Veli Adnan KORELİ Başkanlığı'ndaki heyet, 2 Eylül Çarşamba günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu

Devamı
Posted: Eyl 2, 2020

KIBRIS İŞİTME KONUŞMA ENGELLİLER VAKFI'NDAN SSTB'YE ZİYARET

Kıbrıs İşitme Konuşma Engelliler Vakfı Başkanı Bahire COŞKUNER DOĞRU Başkanlığı'ndaki heyet, 2 Eylül Çarşamba günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
Posted: Ağu 26, 2020

GAÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ BASIN YAYIN BÖLÜM BAŞKANI YRD. DOÇ. DR. MUHARREM ÖZDEMİR'DEN SSTB'YE ZİYARET

Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın Bölüm Başkanı Yardımcı Doç. Dr. Muharrem ÖZDEMİR ve beraberindeki heyet, 26 Ağustos Çarşamba günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
Posted: Ağu 26, 2020

ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU'NDAN SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET

Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ruhsan VUDALI ve beraberindeki heyet, 26 Ağustos Çarşamba günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
Posted: Ağu 19, 2020

GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANI TUĞGENERAL ZORLU TOPALOĞLU'NDAN SSTB'YE ZİYARET

Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Zorlu TOPALOĞLU ve Yardımcısı Tuğgeneral İbrahim DAĞMAN, 19 Ağustos Çarşamba günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
RSS
First2345791011Last

«Temmuz 2021»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2829
175994

ULUSAL BİRLİK PARTİSİ LEFKOŞA MİLLETVEKİLİ ZORLU TÖRE'DEN SİVİL SAVUNMA'YA ZİYARET

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Zorlu TÖRE, 29 Haziran Salı günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
301234
5678
176740

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI BEDENSEL ENGELLİLERE YÖNELİK DALIŞ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

 

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma Ekibi bedensel engelli vatandaşlarımıza yönelik tüplü dalış etkinliği düzenliyor. Dış Basın Birliği ve Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği işbirliği ile ‘Engelsiz Mavilik’ sloganı adı altında gerçekleştirilecek olan etkinlik, bedensel engelli arkadaşlarımızı tüplü dalışla buluşturarak, engelsiz bir şekilde su altı güzelliklerini görmelerini sağlayacaktır. 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 10.00’da Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Alsancak Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek etkinlik öncesinde, Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma Ekibi uzman eğitmenleri, katılımcıları dalışla ilgili bilgilendirecek ve ardından tüplü dalışlara geçilecektir.

Devamı
91011
12
177048

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI KATKILARIYLA BEDENSEL ENGELLİ VATANDAŞLAR "ENGELSİZ MAVİLİK" SLOGANIYLA DALIŞ YAPTI

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı, Kuzey Kıbrıs Ortopedik Özürlüler Derneği ve Dış Basın Birliği işbirliğinde bedensel engelli vatandaşlarımıza yönelik “ENGELSİZ MAVİLİK” sloganı adı altında dalış etkinliği gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Ersin TATAR’ın da katıldığı etkinlik, Sivil Savunma Teşkilatı Alsancak Sosyal Tesisleri'nde 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Ersin TATAR etkinlikte yaptığı konuşmada; KKTC'de engellilere yönelik büyük bir duyarlılık ve hassasiyet olduğunu, engelli vatandaşların toplum içerisinde yer bulması, her türlü faaliyete katılabilmeleri ve devletin imkanları çerçevesinde engellilere yönelik kolaylıklar getirilmesinin önemine vurgu yaptı. Cumhurbaşkanı Tatar ayrıca Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı, Kuzey Kıbrıs Ortopedik Özürlüler Derneği ve Dış Basın Birliği yetkililerine, etkinlikle ilgili çalışmalarından ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Daha sonra katılımcılar, Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Sualtı Arama Kurtarma Ekip personeli tarafından, dalış esnasında yapılması gerekenler konusunda bilgilendirildikten sonra eğitmenler eşliğinde denize daldı. Sualtının eşsiz güzelliğiyle buluşan bedensel engelli dalgıçlar, su altında Türkiye ve KKTC bayrağı da açtı.

Devamı
131415161718
19
177650

BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLLERİNDE SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET

Bağımsız Milletvekilleri Dr. Hasan Topal, Hasan Büyükoğlu ve Mesut Genç, 19 Temmuz Pazartesi günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı Necmi Karakoç ile Başkanlığı devralacak olan Atilla Karaca’yı ziyaret etti. Bağımsız Milletvekilleri her iki Başkan'a yeni görev yerlerinde başarılarının devamını diledi.

Devamı
202122
177795

20 TEMMUZ BARIŞ VE ÖZGÜRLÜK BAYRAMI 47'NCİ YILINDA TÖRENLERLE KUTLANDI

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı 47'nci yılında törenlerle kutlandı. Başkent Lefkoşa’nın yanı sıra ilçelerde düzenlenen törenlere Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı da personel ve araçlarıyla katıldı.

Devamı
232425
2627282930311
2345678