Posted: Eki 20, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI GAZİMAĞUSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Gazimağusa Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk Örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlerine devam etti. Akdoğan Bölge Amirliği'ne bağlı mükelleflere, 19 Ekim Salı günü verilen "İlkyardım ve Yangın söndürme" eğitimleri, pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
Posted: Eki 20, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI GÜZELYURT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Güzelyurt Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlere devam etti. 19 Ekim Salı günü Güzleyurt Merkez, Mevlevi ve Gayretköy köylerinde ikamet eden mükelleflere, "İlkyardım ve Yangın Söndürme" eğitimleri pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
Posted: Eki 19, 2021

DOĞANCI İLKOKULU YÖNETİCİLERİNDEN SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKALIĞI'NA ZİYARET

Doğancı İlkokulu Müdürü Leyla GÜNEŞ ve Okul Aile Birliği Üyesi Onur TÜMTÜRK, 19 Ekim Salı günü Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'na nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı
Posted: Eki 18, 2021

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ İNSANİ YARDIM TUGAYI ARAMA KURTARMA TABURU İLE SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI ARASINDA DOĞAL AFETLERDE ARAMA KURTARMA TATBİKATI DÜZENLENİYOR

Türk Silahlı Kuvvetleri İnsani Yardım Tugayı Arama Kurtarma Taburu ile Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı arasında arama kurtarma tatbikatı düzenleniyor. Dostluk, iş birliği ve birlikte çalışabilirliği geliştirmek maksadıyla düzenlenecek arama kurtarma tatbikatıyla ortak taktik, teknik ve usulleri geliştirmenin yanı sıra iki ülke personeli arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı hedefleniyor. Şht. Üsteğmen Hasan ŞAHAN Kışlası/Ankara’da gerçekleştirilecek olan eğitime; KKTC Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü'nden 7 arama kurtarma personeli katılacak. Tatbikat ve eğitim programı çerçevesinde, "Trafik Kazalarına Müdahale", "ÜstKatlardan Kurtarma ve Kuyu Kazalarına Müdahale", "Arazide Arama Kurtarma" ve "EnkazdaArama Kurtarma" faaliyetleri icra edilecek. Tatbikata yönelik hazırlık ve eğitimler 18 Ekim 2021 tarihinde başlarken, tatbikatın fiilî aşaması ise 22 Ekim 2021 tarihinde icra edilecek.

Devamı
Posted: Eki 18, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI EKİPLERİNDEN YANGINA MÜDAHALE

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı ekipleri, 16 Ekim Cumartesi günü öğle saatlerinde Akdeniz köyü civarında çıkan ve köye kadar ulaşan yangına, paydaş kurumlarla birlikte müdahale ederek çıkan yangının kontrol altına alınmasını sağladı.

Devamı
RSS
First2345791011Last