Posted: Eki 15, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI GİRNE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Girne Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk Örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlerine devam etti. Ağırdağ, Boğazköy, Pınarbaşı ve Kömürcü Semnt Amirliklerine bağlı mükelleflere, 14 Ekim Perşembe günü verilen "İlkyardım ve Yangın söndürme" eğitimleri, pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
Posted: Eki 14, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI EKİPLERİNDEN DEKONTAMİNASYON ÇALIŞMASI

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı ekipleri, 14 Ekim Perşembe günü Maliye Bakanlığı binasında dekontaminasyon çalışmasında bulundu.

Devamı
Posted: Eki 14, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI LEFKOŞA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Lefkoşa Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlere devam etti. Gönyeli, Küçük Kaymaklı, Kanlıköy ve Çağlayan'da ikamet eden mükelleflere, 13 Ekim Çarşamba günü "İlkyardım ve Yangın Söndürme" eğitimleri pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
Posted: Eki 14, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI GAZİMAĞUSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Gazimağusa Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk Örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlerine devam etti. Vadili Bölge Amirliği'ne bağlı mükelleflere, 13 Ekim Çarşamba günü verilen "İlkyardım ve Yangın söndürme" eğitimleri, pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
Posted: Eki 14, 2021

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI İSKELE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HALK ÖRGÜTÜ MÜKELLEFLERİNE VERİLEN EĞİTİMLERE DEVAM ETTİ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı İskele Bölge Müdürlüğü bünyesindeki, Halk Örgütü mükelleflerine yönelik eğitimlerine devam etti.Boğaziçi, Kuzucuk, Aygün, Altınova, Ağıllar, Sınırüstü ve Aygün köylerinde ikamet eden mükelleflere, 13 Ekim Çarşamba günü verilen "İlkyardım ve Yangın söndürme" eğitimleri, pandemi koşullarına uygun olarak icra edildi.

Devamı
RSS
First45679111213Last